Dismas

Má tento člověk nějaký důvod žít?

Má člověk, který nemá žádné přátele ani koníčky, a holka, do které byl platonicky zamilovaný, si našla kluka, nějaký důvod žít? Pokud ano, tak napište, budu rád.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Nevzdávej to, třeba se z toho vytroluješ na odpovědích.cz.

Další odpovědi
gecco

Určitě ano, třeba už zejtra potká holku mnohem přitažlivější a zajímavejší…
😉

anonym

Určitě ano, protože nevíš dne ani hodiny kdy se to může obrátit.
Popřemýšlej pro koho je život lepší.Pro mladého, který má všechno ještě před sebou a nemá problém sehnat zaměstnánī a nebo pro nás starší kde už nás v práci nikde nechtějí, ŽE JSME NEPERSPEKTIVNĪ.Čili jsme odepsaní z aktivního života.Komunisti si vážili pracujících lidí, pro tento režim jsme jen odpad, který jen užírá peníze ze státního rozpočtu.

Kyta

Už tě sledujujeme dlouho,,však víš,,už jsi nahlášen na policii,,jsi pro společnost nebezpečný,,Dis­mas,cokoli se stane jsi v průseru..bůh s stebou,,

arachis

Zapomínáš, že nejsi sám? A co rodiče, pro které jsi všechno na světě. Když si ještě neobjevil, co by tě bavilo nezoufej, to přijde časem. Holek je milion, ona si tě nějaká najde, pokud jen nesedíš doma u PC. Začni číst veselé knížky např. Cabicara, najdeš ukázky i na FB.

dr.luha

Až nás obsadí slimáci, tak budeme mít o zábavu a adrenalin postaráno. Vydržať.

terry

Jistě, že má důvod žít. Proč by neměl?
Koníčky se mohou objevit, jiná holka se objeví zcela jistě a navíc, je mnoho krásného na tomto světě o čem ještě ani nevíš

BANAN93

Jasně – dej si facku, že se vůbec v takových myšlenkách utápíš

ivzez

Nejvyšší čas začít se sebou něco
dělat » najít si přátele i koníčky…