CTTON

Má tedy ovoce a zeleninu vůbec cenu jíst?

Když je to údajně plné pesticidů má to z hlediska životosprávy smysl jíst nebo je to jen na chuť?

Markusei – a to jde zjistit jak?

Nejlepší odpověď
Dochy

A proč vůbec chceš jíst. Vyprdni se na to na všechno. Ovoce špatný, maso špatný, mouka jakbysmet, chlast vyráběj z okeny, ani ta voda není co bývala – když už nic jinýho tak jsou všude ty mikroplasty… Vůbec nemá smysl o tom přemejšlet, všechno Ti jen ničí zdraví. Vypusť to.

Další odpovědi
Drap

Nečti jen bulvár a zkus se někdy zamyslet. Kdo dělal rozbor té zeleniny a ovoce o kterých píšeš?

da ny

Samozřejmě.
Pokud nemáte na některý druh alergii nebo intoleranci.
V každé nejsou pesticidy a někdy může mít i některé vitamíny.
Můžete si vybrat zdroj při nákupu, farmáře, obchod aj. Pěstovat sám a zdravě.
Výborný zdroj vlákniny.

Jogurty kupujete, a máte jistotu, že jíte jogurt? Nebo věříte nápisu…
Co maso, papkáte? Co když jsou v něm hormony, ATB. stresové hormony z porážky. Pšenici (bakelit) také papkáte, nebo dáváte přednost žitu?
Uzeninu/salám(párky papkáte? Jaká kupujete vejce? Co konzervy, hotové potraviny?
Na čem vaříte/smažíte, který nezdravý tuk a olej pravidelně konzumujete, mažete na chléb?

Jak si něco nevypěstujete sám (víte na čem, čím hnojíte, krmíte) a nezpracujete, nikdy nevíte, co strkáte do úst.
🙂

Případný obsah pesticidů v dnešní „chemické“ době bude muset tělo zvládnout, odstraníte (vyčistíte). Dnes hrozí, je běžné více než pesticidy používání GMO. Pravda, pro vyšší výnos se mnohdy nerozumně hnojí (N).

anonym

Rozhodně ne. A ani maso, děsný podmínky pro zvířata, chov ničí přírodu, maso plný chemie.
Luštěniny a obilniny samý pesticidy, buď je to od satana Babiše nebo ďábla Putina. Dovoz z Asie ničí planetu.
Voda nepitná, plná chemie, antibiotik a mikroplastů.
Vzduch se nedá dejchat, je to plný prachu a spalin, kyslíku už je taky výrazně míň než před 10 miliony let.

Já osobně už 7 let nejím a nepiju absolutně nic. Jednou za měsíc si dám panáka tekutýho kyslíku, abych nemusel dejchat ten smrad.

Doporučuju!!!

anonym

Samozřejmě, že ano a nejlépe od takového dodavetele, jehož kvalita je potvrzená dalšími spotřebiteli.

Edit: Dobré recenze, doporučení například.

zjentek

Existuje teorie, že vlastníci nadnárodních výrobních a prodejních řetězců chtějí takto ruku v ruce zredukovat množství ostatního obyvatelstva této planety. A do toho všeho se má VELMI BRZY představit tajně uchovávaná vakcína proti kovídkovi, která má ve skutečnosti sledovat zcela jiné cíle, než je ochrana proti zcela bezvýznamnému umělému koronaviru (který navzdory všem snahám jeho výrobců ani nedokáže samostatně existovat či koexistovat tak dlouho, jak plánovali) a měla by se celosvětově vpravovat do každého člověka, pardon – přesněji řečeno řadového ovčana. Takže jestli to ovoce či zalenina pro tebe má cenu, to si rozvaž sám. Já bych to z řetězců nejedl, protože se plánuji vakcíně později nějak mazaně vyhnout jakýmsi útěkem někam. Kam, to ještě domyslím. Zkrátka snažím se věřit v život. Držím všem palce! (;

zjentek

Oprava: řetězců POTRAVIN.