bleskovic

Má někdo zkušenost s plexi kolem okna v autě?

Odpovědi
Drap

Kdysi jsem to měl. Nic zvláštního jsem na tom neshledal. Asi po dvou letech jsem to vyhodil. Možná, že to bylo nepatrně znatelné při otevření oken na obou stranách, že tolik netáhlo, ale nic závratného jsem v tom nenašel.

anonym

jestli myslíš deflektory oken, tak mi to na Focusu docela fungovalo. neměl jsem takovej průvan v autě. cítil jsem ten rozdíl po sundání, když jsem zatmavoval okna folií a pak už se zpět nevešly