Raddess

Má někdo z vás nápad začít podnikat? A v čem?

V budoucnu chci začit podnikat, jenže mi dělá problém vymyslet něco prosperujícího, něco co má budoucnost a bude o to zájem. Každý večer před spaním si lámu hlavu… asi nejsem ten typ člověka co zapřemýšlí a v hlavně mu lítaj tucty nápadů :/
Doplňuji:
tekumseh: Jojo Kubíka jsem viděl, i ten film… Chce to mít hlavu, štěstí a zkušené známé.

Nejlepší odpověď
tekumseh

To víš, já ti to řeknu, a ty mi to vyfoukneš! ..:-)).
Asi všichni děláme něco špatně, jukni třeba sem: http://www.stre­am.cz/onemanshow/635440-77-dil-one-man-show-czech-made-man-zdenek-kubik

Další odpovědi
Michal Kole

Uč lidi plavat