bolak

Má někdo z vás předplatné dTestu?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Předplatné nemám, ale v minulém zaměstnání jsem s nimi občas spolupracovala. Časopis jsem dostávala jako součást honoráře.

Další odpovědi
annas

Jednou jsem se na ně obrátila s žádostí o radu a od té doby dostávám pravidelně informace o tom, co prověřovali.

K odběru jsem se zatím nepřihlásila, takže nemám všechny informace z časopisu dTest, ale jen některé.

nyjono

Několik let nazpět několik let předplatné.
Teď už jen sem tam výtisk.

jáára

To stahuju

Klaproth

Nemám, ale má ho manželka, vyhrála to v nějaké spotřebitelské soutěži.

bolak

jáára: a kde to stahuješ? potřebuju číslo 4/2014

annas

Nevím, zda se tam dostaneš.

V informaci je napsané.

K předplatnému nabízíme

  • přístupy do placené sekce www.dtest.cz s výsledky testů tisíců výrobků, aktuálními kauzami a archivem starších článků po dobu platnosti předplatného.

bolak

nedostanu 🙂 píše mi to že musím zaplatit, což já nerad, proto tu zkouším vyžebrat přístup 🙂

mosoj

Díš pravdu. Dříve šlo koupit jednotlivé číslo a to si v PDF stáhnout. Od toho ale redakce ustoupila.
Nevím komu se vyplatí předplatné !!