dust8

Má nějakou cenu sem tam rozdávat lidem v práci sladkosti nebo je to spíš provokativní?

Nejlepší odpověď
Drap

Každého potěší, když dostane něco neplánovaného.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… v práci odpočinková místnost ??? Rokio, kdes to viděl, do práce se chodí makat …
… seš v práci, ne ve školce, abys rozdával sladkosti …

aliendrone

Je to podle mne hloupé, vyšší hladina cukru v krvi navozuje pocit únavy/ospalosti, ergo nižší prac. efektivita. Když už, tak salátovou okurku nebo tak něco. ;) :)

Rokio

Darovanému koni na zubi nehleď. Pokud máš spoustu sladkostí, že je nedokážeš sníš nebo pro ně nemáš využití a nejsou zkažené, tak by to tví kolegové měli ocenit, nebo slušně odmítnout. Alternativou je dát je do odpočinkové místnosti a k nim dát papír, na který napíšeš, že rozdáváš zdarma sladkosti.

Dochy

Mc Merkurion. Nějaká forma odpočinkové místnosti je v mnoha firmách standardem. My máme přinejmenším v každém patře kuchyňku. Samozřejmě záleží o jaký provoz jde (pro kreativní profese – myslím kreativní hlavou – ke vyšší kultura pracoviště nutnost)