autacek

Má již i ČR svého George Floyda? Jaké vidíte hlavní rozdíly oproti případu z USA?

https://www.de­nik.cz/krimi/te­plice-zakrok-smrt-muze-pitva-policie-20210621.html

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, nemá je to blábol a rádoby senzace.

Další odpovědi
Alesh

Bože, snad tento debilismus se nezačne šířit i u nás. Mám ale silné obavy, že s některou další generací na to taky dojde. To, co se děje na západě si taky před nějakými 20–30 lety dokázal představit málokdo.

ten který je

Někteří by rádi aby tomu tak bylo.Rozdíl vidím v tom,že zde mají mnozí lidé ještě zdravý rozum a nestrhávají sochy v masovém měřítku nebo nezačali stavět sochy Lenina,jako v Německu.

Emefej

Bojím se toho, až jeho soukmenovci vstoupí do stávky. Nastane kolaps ekonomiky.

Ametyst

Hlavní rozdíl je ten, že Česká Republika nikoho nezajímá. Bojím se, že ani mnohé české politiky ne.

Pepa25

„Teplický Floyd“ byl podle všeho podstatně víc agresivní a sfetovaný. Nicméně přdpojatý přístup k menšinám tu (nejen ze strany policie) máme taky, takže jsem zvědavý na výsledky vyšetřování.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Alesh: Četla jsem, že se koná mistrovství Evropy v poklekávání, a mezitím se také hraje fotbal. 🙂

Alesh

Jo, tak ten je dobrej… 🙂