Smackdown

Má cenu platit za jízdu v bobové dráze, když vás omezují lidé před sebou?

Lidé před vámi jedou až tak pomalu, že vás omezují.

Odpovědi
Alesh

Je to děsná trotlovina, že to je takto řešené. Bral bych, kdyby se vyjíždělo až poté, co ten předešlý dojede, což by sice zdržovalo a vznikaly by větší fronty, ale nikdo by nikoho nemohl omezit ani ohrozit. Párkrát v životě jsem na ní byl a pamatuju si, že přede mnou jel chlap a ještě jsem se ho ptal, zda bude valit či nikoli, řekl, že pojede rychle, ale pro jistotu jsem stejně o něco víc pozdržel svůj start. V dolní části jsem ho dojel a byl jsem fakt nasr…, protože jel jak slimák vybobkovanej.

Kepler

To máš jako ve vlaku, platí se za jízdu a ne za závodění nebo předjíždění. Když tak bych dal sralbotkovi přede mnou dostatečného fóra.

anonym

Přitom by to mělo tak jednoduché řešení. Stačí zákazníkům umožnit držení zákaznícké karty, která by pomocí jednoduché čtečky na startu a v cíli evidovala nejen váš počet jízd ale i vaši průměrnou rychlost s jakou dráhu umíte zdolat. Pokud byste počtem jízd překročil určitý limit a současně neklesl pod určitou minimální rychlost průjezdu dráhy mohl by vás systém na dráhu pouštět ocamoceně. Provozovateli se to musí vyplatit vždyť jste mu tam díky minimálnímu počtu jízd pro takový režim nechal už majlant a vaše statistika rychlosti zase garantuje že dráhu nezablokujete na příliš dlouho, všichni by byli spokojení … škoda no.

anonym

Dalším řešením by mohly být speciální časy, kdy se netvoří tak dlouhé fronty a ve kterých by bylo možné pustit kohokoliv kdo o to projeví zájem na dráhu jednotlivě (s větším odstupem). Tuhle možnost jste ověřoval ? … není možná ?