JájsemRaibek

Má automobil kabriolet klimatizaci?

Dnes jsem zahlédl auto – kabriolet Mercedes a byla pod ním voda. Tak mě napadla klimatizace, ale na druhou stranu si říkám, že pokud je auto otevřené, má ji vlastně?

Odpovědi
Kepler

No, to byl pěkný nesmysl. Asi jako ponorka s větracímí okénky. Ta voda mu mohla unikat z chladiče motoru (nebo odkudkoliv z chladicí soustavy).

Schluker

Pokud to byl novejsi model, tak samozrejme o klimatizaci slo. Bez ni je v dnesni dobe auto takrka neprodejne.

mosoj

A té zasouvací střechy jsi si nevšiml?

Kryšpín

Má přírodní, když nefunguje tak má zataženou střechu.