Lgee

Lze vytvořit vlastní sektu?

Sekta ve které by byl určitý počet členů jako ilumináti atp.
Kolik stojí vytvoření takové sekty? :D

Odpovědi
Drap

Lze. Sestavíš si stanovy, necháš se zaregistrovat, třeba jako občanské sdružení, či spolek a můžeš začít fungovat. Zaplatíš jen nepatrné úřednické poplatky.

Frontinus

Pokud jsi viděl film Life of Brian, tak bys to věděl – a pokud ne, tak věz, že sektu můžeš vytvořit i omylem 😉

Čistě cynicky – záleží na tom, jak moc chceš věšet lidem bulíky na nos, jak moc jsi švihlý a jaký chceš mít dosah. Můžeš se podívat například na Vesmírné lidi (malý rozpočet) a Vesmírnou drůbež (parodie na předchozí, pravděpodobně jen facebooková stránka) na straně jedné a na scientology (sekta vzniklá pro zisk na hlupácích) a Hare Krišna (reklamní sekta) na straně druhé.

elkon

Zkus se zabývat něčím smysluplným. Jestli to lze.