hippeace

Lze v mobilu v Google mapách měnit trasu?

Na počítači lze jednoduchým přetažením trasy celou trasu odklonit přes požadovanou silnici. Lze to nějak udělat i v mobilu?
Našla jsem jen možnost přidat bod trasy, ale to je moc zmatečné a často mne mapy zavedou na nějaké parkoviště poblíž přidaného bodu nebo mne z něj pak vrací na původní trasu.

Odpovědi
Funna

a jak bys to chtěla provést jinak, než přidáním průjezdního bodu???…a těch bodů si můžeš do jedné trasy přidat, kolik chceš…já používám mapy.cz, kde mám účet (takže se musíš přihlásit), vytvořím si na PC vlastní mapu „naklikáním“ PŘESNÝCH průjezdních bodů kudy chci jet a pak je uložím do „moje mapy“… pokud jsem přihlášená na mapách.cz v telefonu (což jsem furt), mám tu mapu v „inventáři“, takže si ji jen otevřu a jedu podle ní…a samozřejmě takto jich můžeš mít vytvořeno kolik chceš a jde to podobně i s vlastními body…předpokládám, že tohle umí i google, ale já ho nepoužívám, protože mapy.cz jsou pro naši republiku podstatně podrobnější a umí tohle už i pro zahraničí…