Pruzkumnik

Jakou GPS navigaci na Android doporučíte pro vozidlo s menší maximální rychlostí než 80 km/h?

Znáte GPS navigaci na android kde lze nastavit aby se trasa vyhýbala dálnicím a silnicím první třídy kde je minimální cestovní rychlost 80+km/h? Mám pionýra který má max rychlost 65km/h kterou jen těžko jde dosáhnout takže na výše zmíněné cesty nemohu a učit se cestu na zpaměť se mi nechce, furt zastavovat a hledat v mapě se mi taky nechce a spolujezdec s mapou taky není zrovna praktický na jakékoliv motorce :D

Odpovědi
Dochy

Používám Waze. v přepínačích má „vyhnout se zpoplatněným dálnicím“ a „vyhnout se dálnicím“.
Nevím jistě jestli to bude fungovat přesně tak jak potřebuješ, ale mohlo by.
Jinak je to online navigace, která sbírá údaje z provozu a hlášení od řidičů a podle toho přizpůsobuje trasu.

jiri Linhart

Cus Pruzkumniku,stahni si Mapy.cz,bile M v zelenem kolecku,tam najdes vsechny silnice,zpusob dopravy a pod. Tuto apku,po stahnnuti muzes pouzivat i bez pripojeni k internetu ! 65 km/h jezdily nase Pionyry Mustang,JAWA 23 -tusim,lidove Splaseny trubky. Jezdily,meli tuhle rychlost ve velkem TP,ale,tenhle Prskolet musel mit ridice kolem 50 kg a jeste vitr v zadech !

dubraro

V navigaci Google Maps se to také dá nastavit.
Nicméně bych se poněkud obával o životnost mobilu, upevněného na drncajícím Pionýru na vedlejších silnicích.