Dr. Darko

Lze v dnešení době cestovat do Ruska?

Odpovědi
aevul

Samozřejmě. Proč by to nemělo být možné?

Filip84

V zásadě ano. Jenom je problém na bělorusko – ruské hranici, na Ukrajině je wojna, tak leda přes lidově demokratickou Čínu. Nebo letecky. Ale, v zásadě, ano.

V zásadě je možné, že se cestovatel do RF z RF i vrátí. Není to samozřejmé, není to automatické, ale v zásadě je to možné. Tak, jako, reálně.

Takže: ano, do RF lze cestovat, reálně lze, následně, i vycestovat z RF, otázka je, jestli po vlastní ose, nebo v penálu, případně, kdy.

https://www.mzv­.cz/jnp/cz/ces­tujeme/aktual­ni_doporuceni_a_va­rovani/ruska_fe­derace_bezpec­nost_hranice_u­a.html

zjentek

Tak přinutit Rusa rozbombardovat UA aby se nestala základnou NATO je jedna věc a tatáž jedna věc je zprotivit Rusa západu, ovšem druhá věc by byla západu Rusa zakázat (v takovém případě bych hlasitě volal po první totalitě před 89', bo by byla svobodnější).

paul1

Koho by se zdravým rozumem napadlo tam jezdit, když Rusové odtamtud houfně utíkají? Myslím, že tam jezdí jen novináři – reportéři.

Kajanek

Pro lidi, kteří stále mají v Rusku/s Ruskem business je to nutné. Což asi nebude úplně malé množství.