oje123

Lze uzavrit predbezna pracovni smlouva?

Jde uzavrit predbezna pracovni smlouva?to je kdyz mam smlouvu na dobu neurcitou.A dostanu 2 mesicni smlouvu,abych mel pristi praci nejak zajistenou.

Odpovědi
ReHu

Nechápu.
Máš prac.smlouvu na dobu neurčitou.
A ta 2měsíční pracovní smlouva je co? Prac.smlouvu na 2 měsíce jsem nikdy neviděla ani o ní neslyšela.
Nemyslíš spíš 2měsíční výpovědní dobu z prac.poměru? Abys měl práci ty 2 měsíce, co budeš ve výpovědi?
Prostě ty 2 měsíce, co budeš v té výpovědní době budeš pracovat, po skončení té doby už nebudeš mít tu prac.smlouvu a nebudeš tam pracovat.