annas

Lze souhlasit, že o lepší budoucnost pečují politici, o lepší minulost historici, o lepší přítomnost novináři?

Žarko.Petan

https://citaty­.net/autori/zar­ko-petan

Obrázek
https://pixaba­y.com/cs/photos/no­vinky-bulletin-noviny-informace-1591767/

Nejlepší odpověď
aliendrone

:D :D :D
Tak s tou minulostí (jejím „vylepšováním“) by se dalo souhlasit v případě historiků. Ovšem politici i novináři dělají seč mohou, aby naše přítomnost i budoucnost byla doslova v latríně. ;) :D :D

Další odpovědi
paul1

Já si myslím, že snaha o vylepšení věcí nechybí ani u jedné skupiny jmenovaných, dost často ale je to žel jen snaha předstíraná.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

annas

autáček,

moje otázky nejsou pro vás Jsou pro ty, kdo myslí, že jim to myslí,

Opět se vám to nepovedlo, už mě to nudí, protože si nelepšíte svůj ostrovtip . marnost nad marnost …

Alesh

  1. Není to autáček , ale autacek.
  2. Pokud má potřebu reagovat, pak je to otázka i pro něho/něj.
  3. Já myslím, že se mu to povedlo, hned jsem ho ocenil. 😉

hapiky

Alesh: Když má tedy potřebu se vyjádřit, tak by se měl vyjádřit k otázce, ne k někomu.

Alesh

Příspěvek smazán administrátorem.