Lze považovat nářky živnostníku, že už neměli spoustu roků dovolenou, za oprávněné?

Já jen, že jsem obeslal poptávku 15-ti živnostníkům a 2/3 z nich mi odpovědělo, že nemůžou mojí poptávku v současné době vyřídit, protože jsou buď na dovolené nebo na ni právě odjíždějí!

Nejlepší odpověď
gecco

Ne…
To, že neměli dovolenou je jejich rozhodnutí – proč litovat toho, kdo se může rozhodnout?
😉

Další odpovědi
Drap

U některých to lze považovat za oprávněné u některých ne. Ne všem profesím se daří a jsou velké rozdíly u jednotlivých živnostníků. Takováto tvrzení nelze paušalizovat

ReHu

Jak píše gecco. Je to věc každého, jaký si to udělá.

mosoj

Halt si ji neudělili. Blbost, že .