kurec

Lze ovlivnit pohlaví dítěte, pokud ho vyrodím vlastními spermiemi?

Narodím se jako muž a dám svoje spermie lékařům. Poté změním pohlaví z muže na ženu a oplodním se vlastními spermiemi, co jsem dal lékařům – narodí se mi tedy na 100% chlapeček, jelikož spermie obsahují XY chromozomy?

Nejlepší odpověď
quentos

Jelikož otázka nedává smysl, nelze na ni ani odpovědět. Co je to „vyrodit někoho vlastními spermiemi“?

Další odpovědi
Dochy

Otázka nesmyslná. A pochybuju že jako „nová žena“ bys dokázal produkovat vajíčka, která jsou přeci jen pro početí člověka tak nějak nezbytná…

da ny

To je dobré SCI-FI 😉
Když tě nacpou hormonama a upraví na ženu, reprodukční orgány MÍT NIKDY NEBUDEŠ.
Jen vagínu.
Nemůžeš se oplodnit. Nic tedy, nevyrodíš, maximálně nějakou tu myšlenku. Jako v tomto případě lichou… Tvými spermiemi mohou lékaři oplodnit, jen nějakou jinou ženu, ženu od přírody .).
Zatím se reprodukční medicína nechová, jako Mengele. Nebudou rozhodovat, která spermié bude mít určující roli pro „zvolené“ pohlaví.
Netřeba si lámat hlavu a počítat chromozomy.

aliendrone

Pohlaví si sice můžeš nechat ufiknout (masochismus), dokonce si nechat udělat z vlastních tkání i parodii pohlaví ženského, ale…

Vezmi lupu, skalpel a ŘEŽ! Důkladně, abys náhodou nepřehlédl funkční vaječníky, které se v tobě určitě někde skrývají. Nebo jen MOŽNÁ (jsou i takoví, prý). Každopádně pokud budeš mít štěstí a NAJDEŠ, tak už není problém odebrat vajíčko. 😉 S reálnou funkčností případné dělohy ohledně těhotenství si nejsem jist. Každopádně bych neužíval slovo porod, nýbrž POTRAT a to i pro tímto způsobem vzniklý sajrajt. 😉 😁 😁

Disraeli

Jako přeoperovaný muž budeš stále „muž“ (nebo něco vzdáleně takového), který se akorát zničí vlastní tělo. Spíš zrůda, kde eunuch na tom vedle tebe bude ještě dobře. Žádná operace ani (horm.) terapie z tebe neudělá skutečné opačné pohlaví. Jasně, můžou ti ho ufiknout, můžou ti něco trochu přeoperovat, můžeš dostat ženské rysy, ale ženou nebudeš. A rozhodně nebudeš schopen počít dítě.

To jsou vlhké sny dnešní progresivistické doby a jejich pošahaných extrémistů, Ale de facto si jen zničí vlastní tělo a patří do blázince… Každý kdo se ve vlastním těle cítí jako vězeň, je muž, ale chtěl by být ženou, kterou se taky cítí být… Ten pomoc skutečně potřebuje a to odbornou. Ale psychickou. Dnes by někteří chtěli být i zvířátka, jednorožci, nepohlavní.. a společnost je v tom ještě podporuje. Jsou to přece jejich „přirozená“ práva a svobody. 😂

cappuccino

Daval jsi ve skole pri biologii pozor? Pokud ne, tak mas i internet!!