Avatar uživatele
_Bůh_

Lze nějakým způsobem zastavit běsnění heterosexuálů?

99.9 % dětí v dětských domovech se tam dostalo z důvodů na straně heterosexuálů. Naopak homosexuálové se snaží napravovat chyby heterosexuálů a žádají právo adopce. Kdy přestane toto nežádoucí jednání heterosexuálů, a budeme moci zavřít dětské domovy? Myslí tady vůbec někdo na děti?

Edit: Zdá se, že jsem běsnícím heterosexuálům šlápl na kuří oko, viz odpovědi níže. Samozřejmě někteří neznabozi uváděli, že bych snad sám mohl být homosexuálem, vzdělaný člověk však ví, že oplodňuji panny na dálku. Jen mi jde o zdraví dětí, které kvůli heterosexuálům nemají ani otce ani matku. To potom na dětech zanechá psychické stopy. To už raději dva táty (dvojitá porce zábavy:).

Zajímavá 0 před 13 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
dubraro

To je ukázkový argumentační faul.
Jistěže děti v domovech tam jsou z důvodů zapříčiněných heterosexuály. Nikoliv ale kvůli jejich "běsnění", ale proto, že homosexuálové děti zplodit nemohou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nesmyslné bláboly pomatence s jinou sexuální orientací. Zajdi si na nějaké k tomuto zaměřené forum a nás tady neotravuj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Disraeli

Prostě si s partnerem v Česku žádné dítě neadoptujete. Smiřte se s tím. ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Neplácej blbiny. jestli jsi „homouš“, tak si to nech pro sebe a neotravuj s tím ostatní. Já také každému nevysvětluji, že jsem „heterák“. Je to každého věc. A právě když jde o děti, tak by to mělo zůstat jak to je. Jak se asi cítí malé dítě, když si ve škole povídají a většina má tátu a mámu, jen to jedno má dva táty, nebo dvě mámy. Co v té normální hlavičce vznikne za „maglajs“. To dítě to nepobere a zanechá to na něm psychické stopy. „proč má někdo tátu a mámu a já ne“.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Vy jste jako ti novináři. Běsnící palcový titulek a v obsahu článku (v podotázce), chaos, nuda, domněnky
;D
Téma, které jste si vybral, přece nemá nic společného se sexuální orientací.
Jaké tedy „běsnění heterosexuálů“ a kterých, máte vlastně na mysli?
Podívejte se na důvody a sociální původ dětí, ve státních, dětských sociálních zařízeních. Sirotky ponechme stranou. Víte, kolik manželských párů touží, po dětech, které nemohou mít a žádá o adopci?
Vám přece vůbec nejde o zdraví těch dětí. To byste postupoval jinak. Ony potřebují lásku, zázemí, péči a výchovu (a peníze).
Napadlo Vás někdy, že ti nehodní otcové a matky mají sami se sebou co dělat(problém? Třeba i z toho důvodu, že právě nejsou heterosexuálové a le vlastně homosexuálové?
Tak a včil Bůh nudruj (také jsem ti zamíchala jablka s hruškami a brambory do toho). :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Koukám, že místo finanční gramotnosti by se měla zlepšit hlavně právní gramotnost. V legislativní smršti posledních let, kdy jsme v EU a v zákonech se nikdo nevyzná, protože se žádné nezruší, ale přibývají další, je to taková detektivní práce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Daeva

Elkon, proč by si to někdy nechat pro sebe a neotravovat s tím ostatní? Každý o své orientaci může otevřeně mluvit.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
_Bůh_

Elkon: "To dítě to nepobere a zanechá to na něm psychické stopy. „proč má někdo tátu a mámu a já ne“." Plně souhlasím, přesně na to směřuje můj dotaz. Co dělat s dětmi, které kvůli heterosexuálům nemají ani otce ani matku, a skončili v domově. To na nich zanechá psychické stopy. Lepší, kdyby měli aspoň dva otce nebo dvě matky. Lepší něco než nic, jak praví klasik. A také daňový poplatník si oddychne.

Avatar uživatele
elkon

Nauč se věty formulovat srozumitelně.

Avatar uživatele
_Bůh_

Elkon, beru to tak, že se mnou souhlasíte.

Avatar uživatele
_Bůh_

Dubraro: Nepoužívejte prosím argumentační fauly. Děti v dětských domovech skutečně nejsou "proto, že homosexuálové děti zplodit nemohou." To prostě není pravda. Jsou tam kvůli heterosexuálům. A homosexuálové nemohou zplodit děti? Běžte se zeptat Babiše na jeho kliniky, tam vám to vysvětlí.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava