dust8

Lze nějak online či telefonicky zjistit zůstatek na kartě na autobus bez placení?

Našel jsem kartu na bus, kterou jsem myslel, že jsem ztratil. Můžu se nějak dovědět kolik na ní je, aniž by mě to něco stálo?

Odpovědi
Dochy

Když napíšeš konkrétně o jakou kartu a jaké společnosti jde, pak Ti možná někdo konkrétně odpoví. Obvykle budeš platit minimálně cenu hovoru dle Tvého tarifu (nevím zda máš či nemáš nějaký „free“ tarif)