Altair-AC

Lze na internetu trénovat argumentování?

Chtěl bych se v tom zlepšit …a nebo jestli nejsou někde na internetu příběhy a k nim i otázky ,díky kterým vytvořím argumenty…

Nejlepší odpověď
Kepler

Dobře může posloužit i tento web, pokud je někdo přístupný diskuzi. Bohužel je tu hodně takových, včetně admina, kteří nediskutují, ale rovnou tě vymažou.

Další odpovědi
ivzez

Trénovat argumentování lze v internetových diskuzích.
Četbou lze získat vědomosti a znalosti, kterými lze později argumentovat.

Ale tak, že by si někdo přečetl příběh a odpovídal na otázky pod ním,
se podle mne nedá argumentování naučit ani na trénovat.