dust8

Lze ještě teplou pizzu doručenou na adresu dát rovnou do mrazáku a sníst jiný den?

Nejlepší odpověď
paul1

Nejdřív nechat pořádně vychladnout a až potom do mrazáku .

Další odpovědi
Hufnágl

Teplé do lednice a mrazáku nepatří. Proč sis ji objednal dnes a jíst ji budeš až zítra?

Gonfaloniér

Teplou určitě ne, ale potom, co vychladne, tak jo. Ale pokud ji chceš sníst zítra nebo pozítří, tak není vůbec důvod to dávat do mrazáku. Ono se to nijak nezkazí, naopak v z mrazáku už to po rozmrazení nebude tak dobré. Já to často dojídám na druhý den. Objednáváme toho vždy víc a proto taky kolikrát i zbyde.
Smyls bych v tom viděl jen, kdybys tu pizzu chtěl jist o spoustu dní později – pak bys to musel dát do mrazáku. Ale zase nechápu proč objednávat pizzu, kterou bych snědl až třeba za týden nebo ještě později… Když by sis mohl jednoduše objednat další.

Justin1

To bych nedělal. Do mrazáku nepatří nic teplého. Pizzu bych se snažil dojíst, dokud by byla čerstvá. Do mrazáku bych dával jenom pizzu, která byla koupena jako mražená.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.