hapiky

Lze bez chirurgického zásahu opravit dlouhé vedení?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Spekulovat v medicíně? Pchá! Raději si počkám na vyjádření Keplera, ten má přeci jen BOHATÉ zkušenosti s VELEDLOUHÝMI věcmi. ;) :D :D

Další odpovědi
Kepler

Někdy stačí upozornění, že dotyčný si na něm stojí. Přejít na wifi nepomáhá.

zjentek

Podobná otázka zde byla cirka před pěti lety, viz archiv. To je HODNĚ DLOUHÉ vedení… (;

ivzez

„Dlouhé vedení“ nelze opravit.
Kdo se s ním narodí, „užívá“ si je až do smrti.

iceT

Je-li to od přirození… komu není shůry dáno,v apatyce nekoupí…

dubraro

Do jisté míry ano, vzděláním.