sowa

Likvidace nefunkční elektroniky

Kam můžu odevzdat rozbitý DVD přehrávač a set top box? Nechci ho házet do popelnice.Jsem z Prahy.

Nejlepší odpověď
WeeBear

Sběrné suroviny, nebo prodejna, kde jsi je kupovala. Platíme přece poplatek za ekologickou recyklaci (uveden většinou pod zkratkou PHE). 🙂

Další odpovědi
Sůwa

Každá pražská čtvrť má své sběrné dvory, kam se dá odložit jakákoliv nefunkčí ( třeba i funkční ) elektronika. Najdeš na webových stránkách OÚ.

hanulka11

zde si najdi nejbližší místo

http://www.pra­ha.eu/jnp/cz/ho­me/zivot_v_pra­ze/sluzby/odpa­dy/sberne_dvo­ry/index.html

myšpulín

Koukni zde http://www.re­masystem.cz/in­dex.php/cz/

fg

A proč ho odevzdávat, když se někomu může hodit?Dat ho k popelnici,Někoho třeba zajímá elektronika a mohly by se mu hodit některé součástky.

lexx

Jak hodně je rozbitý ? Zručný bastlíř si opraví. Dal bych pár inzerátů „daruji za odvoz“ někdo se ozve.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Někteří lidé vyhazují staré elektro do Aukro.cz