Lidi,proč já vás mám tak rád?! 🙂

Nejlepší odpověď
annas

Určitě nepatřím mezi vaše oblíbené. Mé odkazy na již vložené otázky (věřím, že během měsíce skončí, protože nový prgram upozorní na opakované vložení otázky hned při jejím zadání) vás neustále popuzují. Už to nebudou jedinci, ale oficiální program… Nebude konkrétní „pachatel“…

Záleží na tom, kdo upozorňuje, že pravidla platí pro všechny stejně?
Doplňuji:
Barbakane, věřím, že získané zlato zušlechtí i vaši duši…

Další odpovědi
anonym

  1. Jsi tu dlouho, vytvoří se vazby.
  2. Ve virtualitě můžeme lépe podléhat iluzím a kompenzovat si trable v tom hmatatelném životě.
  3. Jsme milí, vlídní, laskaví a moudří, takže v nás vidíš své lepší já, jež se ti lidsky občas vymyká. Leč jsi na dobré cestě.

P.S. Aproximativně ti vychází zlato na úterý 17,40 hod. (Korekcí lze dorovnat skokově u starších odpovědí).
P.P.S. Lze docela pochopit, žes v tuto noční hodinu trochu naměkko, jak se blíží tvé zítřejší jubileum svatby.(Chybí ti ještě 80 bodíků, což je 40 palců a ta kynoucí trofej by nahlodala i silnější nátury).
Člověk je tvor společenský, jeho sociální potřeby se vyvíjeli cca 80 tisíc let a prehistorické vyvržení ze smečky patřívalo k nejtvrdším trestů, který mnozí nepřežili.
Doplňuji:
A hlavně, je tu sranda.

anonym

je tu dobrá komunita, s tím musím souhlasit :) rychle tu přiroste hodně lidí k srdci :)

anonym

I me ??
Porad mam nejake obavy , ze vy to mate jako s tou kopretinou : mam je rad… nemam je rad … uvidime pak i po zlate …

  • iv-

dědapetr

Nebo jeto tím,že tě máme také rádi.Může to být tím?
Doplňuji:
Vše nejlepší ke zlatu.

kosaaaak

nebo protože je sobota večer a máš upito?

dudu

Jejda Barbakane doufám, že nejste náčelník lidožroutů, že ne? I kdyby, každopádně blahopřeji ke zlatu.

Deli

Že by tu byli parťáci s podobným smyslem pro humor? Pár jich tu určitě je.
Přesto jsou, milý barbakane, Tvoje otázky často perlami 🙂
Zlato je zasloužené! Gratuluji.

anonym

Dokonce sis otevřel profil, aby tě mohli snáze palečkovat, což je už u tebe co říct.

anonym

Hergot, teď na to koukám v klidu a vidím 2 překlepy v závěru, tedy oprava – „vyvíjely“ a „trestům“.