Kepler

Líbí se vám motorky a auta ve stylu retro?

Navenek připomínají nějaký starý klasický model, uvnitř nová technika.

Odpovědi
zjentek

Líbí se mně moc a je dobře, že existují státy na úrovni padesátých let minulého storočí, kde je možno běžně se s retro setkat i dnes.

Zde namátkově překrásně obšlehnutý kousek z PRCu >>> https://www.no­vinky.cz/auto/cla­nek/cinane-okopirovali-puvodni-corvette-pojmenovali-ji-delfin-40337699#source=hp&seq_n­o=16&dop_ab_va­riant=0&dop_req_­id=hS0LLZDUdPU-202009291843&­dop_source_zo­ne_name=novin­ky.sznhp.box&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

elkon

Lepší jsou originály, než něco, co si na staré jen hraje. Proto máme muzea. A někdo bohatší může mít tyto věci i doma. Starožitnosti, historické motocykly i auta.

aliendrone

Ne. Tedy ono záleží JAK MOC a jakým způsobem je ta nová technika implementována. Podívej třeba na nového vW Brouka, paskvil, který nemá to kouzlo originálu a díky snaze o retro styl ani výhody moderních koncepcí. :(

Kepler

elkon: styl retro není totéž co retro. Ten styl to otevřeně přiznává, že se nejedná o kopii.