Pájo

Letěli byste i Vy za hranice všedních starostí?

Letěli byste i Vy?

3,5 Mio./za osobu… a neco k tomu, abyste zamíchali pořadím… ;)
http://www.stre­am.cz/slavned­ny/614975-29-zari-den-kdy-soukrome-letadlo-vyletelo-do-vesmiru

Nejlepší odpověď
baghira

Pokud bych měl tolik peněz, abych mohl za jeden krátký výlet utratit přes třiapůl mega, neměl bych žádné všední starosti :)

Další odpovědi
iwetax

Nikdy! Ani kdybych na to měla. Představa stísněného prostoru a stavu bez tíže nebo přetížení mi není vůbec příjemná. Radši bych se vydala za zážitkovou gastronomií 🙂