Last minute

Existuje nějaký zaručený recept na to, čemu se při výjezdu do zahraničí při last minute vyhnout, aby se člověk vůbec vrátil?

Odpovědi
petka

Na to je uplne jednoducha odpoved,a to, ze neexistuje! Zkusite-li se vyhnout jedne veci, muze Vas potkat jakakoli jina!

Jivinho

Naprosto přesně, být připraveni na vše.

Luciefie

Hlavně vybírat přes nějakou spolehlivou a zaručenou cestovku…

Barushka:)

Samozřejmě. Jedna z nejdůležitějších věcí je vybrat si ze známých a ověřených cestovních kanceláří. Avšak stejně důležité je umět anglicky! Domluvíte se po celém světě, když by byl jakýkoliv problém. Stačí třeba i dítě učící se anglicky. Umí základní a nejpoužívanější slovíčka, vy jako dospělý si to už dáte dohromady a vše vysvětlíte :) Nebojte se mluvit, budou se vám snažit porozumět.

alenka901

známá cestovka,zjistit si jestli je ck pojištěná proti ůpadku

dewil

v dnešní době asi žádný recept neexistuje, ale jeistě se riziko sníží, pokud se cestuji s většími cestovkami, které jsou sice asi dražší, ale pravděpodobnost krachu je menší

Dandi

Zajděte si do ověřené cestovky a zkuste pozjišťovat jestli nemají nějaké problémy.. Jinak byste neměl mít obavy…

jasnněka

Ahoj. My jezdíme každým rokem formou last minute a vybíráme si pokaždé z http://www.uby­tovanivchorvat­sku.cz/lastmi­nute. každá dovolená v Chorvatsku nám dopadla. Žádné problémy nebyli. Letos, se na dovolenou chystáte také. Nemohu, se již dočkat. V Chorvatsku je moc krásně.