hanysicek

Last minute

ahoj, máme jet s kámoškama na dovolenou druhý týden v září. Rouhodujeme se pro řecko, bulharko, tureko, egypt.. nevíte jak je to s cenama? Kde třeba v tom záři půjdou ceny dolů, a jestli tam má byt teplo? Popřípadě nějakou osvědčenou cestovku, s last minut s dobrýma cenama?
Doplňuji:
Právě mi to příjde tedkom ještě dost přemrštěné. No uvidíme no. Minulý rok jsem byla na krétě polopenze 8 dni.. za 6500 ,– tudle cenu bych nikde nenašla.

Nejlepší odpověď
baghira

moje oblíbené stránky jsou zajezdy.cz

Soustředí tam nabídku zájezdů od spousty kanceláří, a vždycky je co vybrat. Prakticky všechny zahraniční dovolené v poslední době jsem vybíral přes ně. Letos to s nabídkou levných LM nebylo nic moc, ale v září by něco mohlo být. Nicméně začni raději vybírat už teď.