dust8

Landa couvá z výzvy k zahlcení hygien. „Jsem jen zesilovač,“ tvrdí. Tak je bábovka, nebo co?

Zdroj: https://www.no­vinky.cz/doma­ci/clanek/lan­da-couva-z-vyzvy-k-zahlceni-hygien-jsem-jen-zesilovac-tvrdi-40378254#utm_con­tent=ribbonnew­s&utm_term=lan­da&utm_medium=hin­t&utm_source=se­arch.seznam.cz

Nejlepší odpověď
Ametyst

Čekat férovou odpověď na Novinkách? To jste snad spadli z višně.

Další odpovědi
paul1

Takže teď funguje jako zeslabovač? Je to nějaké „na hlavu“, i ta fotografie.

Ametyst

Pokud někdo Landu nesnáší, nebo neustále věří těm pražským pisálkům, co na něj vytahují 40 let staré historky, aby ho potopili, je to k ničemu. Měli by si ho pečlivě poslechnout v posledních dostupných rozhovorech, třeba pro Kulturblog na YouTube. Samozřejmě že masmedia takové nezávislé jedince nenávidí: nejsou ve škatulce, nejsou poslušní, mají vlastní názor, což je dnes už podezřelé. Zastává se obyčejných lidí, na které vláda zaklekla. Kdo jiný se zastane obyčejných lidí, kteří v téhle covidhysterii trpí? Kdo?