Avatar uživatele
anonym :D

Kupovat holce dárky – ano nebo ne?

Zdravím! Vím, že je obecně známo, že holky mají rády různé malé dárečky, překvapení apod. Nicméně dnes jsme se s kamarádem bavili o mezilidských vztazích a došlo i na toto téma a co neslyším – prý je to nevhodné a je to jasná cesta do friendzone. I přes to jsem stále zastáncem mého názoru, ale i tak se raději ptám, protože prostě nejsem holka, abych věděl, jak na ně působí dárky apod. Mám tedy třeba holce, o kterou se snažím, kupovat jednou za čas nějaké malé dárky – třeba pojedu na nějaký výlet a bude tam suvenýr, co by jí mohl zajímat, a i když tam semnou nebude, tak jí to prostě koupím, protože vím, že to má ráda a budě mít radost. Samozřejmě to tak nebude každý den, ale třeba 1–2× do roka. Co je teda správný názor na věc?

Zajímavá 0 před 963 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Vhodným dárkem určitě neurazíš a druhou stranu to jen potěší. Nemusí to být ani nic velkého, ani nákladného.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Justin1

Dokud spolu nemáte vztah, tak myslím, že nějakou drobnost bys jí jednou za delší čas dát mohl, ale nemělo by to být nic drahého a neměl bys od toho čekat, že to bude hrát významnou roli v získání té holky, spíš od toho čekej jenom malou podpůrnou roli. Holka by neměla cítit, že se snažíš si ji kupovat prostřednictvím dárků, pokud jsi ji dostatečně nezaujal jinými věcmi než dárky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Cvrčák

Ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tvaruzekcz

To si jako opravdu myslíš, že se do tebe zamiluje kvůli dárečkům, které ji koupíš? Tak jestli nevíš co s penězi nebo s tvým časem tak si v této nesmyslné a celkem naivní hře klidně dál pokračuj. Pro tvou informaci na planetě je 3.316.340.000 žen…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Kup ji poezii, nebo raděj dvě.
_
Ona ti dá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Pokud nechceš investovat, tak ji dej zmrzlinu od Babiše. Případně nějaký koblih.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Pokud s ní ještě nechodíš, dárek by působil jako že si ji chceš „koupit“. Dárek raději až se ti podaří s ní chodit. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Je to rozhodně pěkné gesto i ve vztahu. Když mi někdo přiveze nějakou drobnost, třeba „blbej“ odznáček s logem kapely, kterou mám ráda, vím, že ví, co mám ráda, a že na mě myslel a už to mi udělá velkou radost.
Takže drobnosti klidně, ale asi bych nad nimi taky trochu přemýšlela, aby to nebyla úplná kravina, na kterou natrefíš všude – plyšovej méďa na klíče, korálky na krk, pouťovej perník… Ale každá je jiná a každou potěší něco jinýho – i ta kravina, záleží, jak je náročná :))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek