NatalieG

Erotická masáž pro otce?

Ráda bych otci koupila erotickou nuru masáž, čtu si o tom více informací na http://eroticka-masaz-praha.cz/massa­ges/nuru-masaz-praha/ a myslím, že by to mohl být ideální dárek, otec je masér a sám snad na masáži nikdy nebyl.
Myslíte si, že by tento erotický narozeninový dárek pro otce byl nevhodný? Máte někdo s touto masáži zkušenosti?

Nejlepší odpověď
Alesh

no, nevím, jaké máte vztahy v rodině, jaký je tvůj otec atd., ale obecně vzato dávat erotický dárek některému z rodičů, to mi přijde jako krajně nevhodný úlet.

Další odpovědi
Nuk nuk

Nakolik je erotická masáž vhodným dárkem pro muže, je jedna věc. Osobně si ale nemyslím, že je to vhodný dárek pro otce od dcery. Jste-li dcera pak bych volila raději něco diskrétnějšího.

bolak

:D :D

díky

nyjono

Ať už tvůj otec má nebo nemá manželku či přítelkyni, myslím, že se to jako dárek od dcery nehodí. VŮBEC.

Doplňuji, thajská masáž je skvělý nápad.

gecco

No – nevím…
😉
Přiznám se, že bych spíše preferoval thajskou masáž – co jí chybí na erotičnosti, to nahradí opravdovou masáží celého těla… A i ta masáž penisu se dá domluvit…
😉
http://www.tha­ifit.cz/thajske-masaze-praha-1

Kepler

Zkušenost nemám, leda od amatérek, jako součást milostné předehry 🙂
Myslím že takový dárek potěší každého muže, pokud zrovna není na hošánky. Ale je zde nebezpečí, že taťka bude profesionálně deformován a bude masérku kádrovat jak se správně masíruje. 🙂

marci1

Ano, myslím si, že erotický dárek od dcery pro otce není vhodný. Pokud si myslíš, že by se mu taková masáž líbila, zkus mu o ní v rozhovoru říct. Ale rozhodně ne jako dárek. ☹

ivzez

Erotickou masáž nepovažuji za vhodný dárek dcery otci.
Nemyslím si, že by se Vám svěřoval se svými erotickými
sny, představami, …

iceT

Masáž ano, ale bez té erotiky.

ten který je

Jen jestli se nechceš tatínka zbavit – vždyť ho může ranit mrtvice nebo dostat z toho infarkt! :-p

klumprt

Myslím si, že je to bezvadný dárek pro každého chlapa. Ovšem veliký pozor, pokud má otec partnerku či manželku, aby se jí to nedotklo. Obávám se, že ženy nemají pro tyhle radovánky obvykle moc pochopení. A když tu situaci otočím, tak chlapi už vůbec ne. 🙂

xtradesman

Je to nevhodné…celá ta masáž je o vyburcování sexuálního vzrušení, slečna pak otce může dodělat rukou, nebo i za příplatek nasednout… Asi bych se jako otec cítil za takový dárek od dcery docela trapně, ale možná máte jiné vztahy a už to potřebuje 😉.

Mariii

To je docela odvážné chtít koupit tátovi erotickou masáž. Přiznám se, že já bych se dost styděla, nemáme ty vztahy až takhle intimní :D Každopádně proti gustu.. Ty znáš svého otce nejlíp, tak se rozhodni podle své intuice. My jsme dostali s manželem poukaz sem https://www.erotic-massage-in-prague.cz/eroticka-masaz-pro-pary/ a ten poukaz nám dali přátelé jako svatební dar. Tak to nás opravdu hodně potěšilo :)

Jana5678

Přijde mi zvláštní kupovat erotickou masáž vlastnímu tatínkovy, ale to je jen vaše věc. Já jsem koupila na internetových stránkách https://redmas­sage.cz/ erotickou masáž manželovi a on jí zase koupil mě. Byla to skvělá příležitost pro nás oba vyzkoušet něco nového a otevřít se novým zážitkům. Po masáži jsme se oba cítili uvolněně a určitě si tento zážitek ještě někdy zopakujeme.

vlajan1981

Každý na toto má asi trochu jiný názor, ale já si teda myslím, že erotické masáže určitě mohou být dobrý dárek. Sama jsem minulý rok na jedné takové masáži byla a moc jsem si to užila. Dostala jsem to právě jako dárek a rozhodně nelituji. Konkrétně jsem byla tady https://mataha­risalon.cz/cs Do budoucna bych si něco takového určitě ráda zopakovala.

anonym

Určitě bych do takového dárku šla. Já mám dobré zkušenosti s http://masaze-luxury.cz/en/

Kepler

Celkem nechápu tu kritiku. Kámoš dostal poukaz na erotickou masáž ke svým padesátinám – a teď pozor! Od vlastní manželky! Tak jistě, v každé rodině se to nehodí, v těch prudérních určitě ne.

bolak

Alesh: nevhodný..nev­hodný.. to záleží na úhlu pohledu, taky se mohla zeptat, jestli by nebylo nevhodný kdyby mu tu masáž udělala ona sama, že má tátu ráda a že mu to chce nějakým způsobem ukázat, jak moc si ho váží…ve srovnáním s tím tohle zas tak nevhodný není ..je to jako modrozelená pastelka vedle zelený a modrozelená pastelka vedle modrý, vždycky je potřeba to srovnání.. 🙂

Alesh

tvl, vy musíte bejt famílie!!! 🙂

bolak

sory ale ted nemám čas si tu s tebou povídat, jdu dělat tátovi erotickou masáž a zrána mě pak čeká lavor..odtranování odumřelé kůže s babiččiných nohou, ošetření kuřích ok a kompletní pedikůra jak babičky tak i jejch sousedů, včetně stříhání a lakování nehtů

klumprt

Škoda, že nejde dávat palce v diskuzi, pane Bolák 🙂