AJICEK

Manželka mě podvádí a ja jí chci koupit nové auto dělám dobře?

Nejlepší odpověď
anonym

Jistě – přece nechceš, aby na zálety jezdila nějakou ´šunkou´?

Další odpovědi
Hamon

Co je horší – být paroháč, nebo být paroháč a ještě vypadat jako chudák, který nemá na auto?
Kup dvě, jako poděkování milenci, že se dře za tebe.
Doplňuji:
Mimochodem, být v kůži toho, který jí dělá dobře za tebe, tak při příjezdu novým autem ho hned „pokřtíme“.
A vůbec, nechceš sem dát její fotku a telefonní číslo?

zjentek

s tímhle přístupem budeš za čas kupovat káry mnoha svým rozličným dětem, tak si to už dobře počítej

www

Neděláš dobře, přímo blbneš!
Tedy pokud to víš jistě a vadí ti to.
Pak mu řekne ‚miláčku, ten můj vůl mně ještě koupil autíčko‘ 😁
Pryč od takové baby, nebo jí alespoň nepodporovat.
Zkušenost
Případný další scénář:
Aby ti neutekla, teď auto, pak pro ni sólo dovolená pro dva, domeček, přepis majetku..nakonec budeš opět sám, ale oškubanej s holou prdelí 😁
Rád bych napsal zkušenost, naštěstí jí nemám. Tedy jen PRAXE

iceT

No dobře děláš,pokud chceš aby se ti za rohem chechtala a vozila si prdel novým autem.Pokud si myslíš,že za nové auto přestane podvádět.....Ať si chodí pěšky,když si tě neváží…

bolak

Děláš dobře, přece za ním nebude chodit pěšky..

anonym

Ano, ještě jí kup šikovný domeček, aby se nemusela s cizími chlapy pelešit po hotelech.

Rozamunda

jestli jí chceš koupit auto a ona tě podvádí … tak se na ní vyser a máš to ještě jí budeš kupovat auto ne vyser se na ní a je to … podvádí a podvádět bude … si myslíš že jí koupíš auto a že už tě podvádět nebude tak omyl bude … podvede jednou a podvede po druhé

Nuk nuk

Neděláš dobře.

anonym

Ale jo, proč ne, ale nezapomeň odpojit brzdy a deaktivovat érbek!

Krakis

Jsi vůl.....

bolak

zjentek: já ho chci taky podvést!!!