Complex

Kudy se dostat v Praze z hlavního nádraží do Cinestaru na Andělu?

Nemusí to být nutně pěšky. Raději se něčím svést, ale na taxi, protože je to zbytečně drahé.

Nejlepší odpověď
Klaproth

Metrem. Nejprve C na Florenc, tam přesednout na linku B, Anděl je pátá stanice směrem na Zličín.

Další odpovědi
Arne1

Krtkem. Obě ty místa jsou zároveň stanice

Dochy

Krtkem. Jak píší kolegové. Vlez na hlaváku přímo v budově.
Na Andělu budeš muset vylízt a obejít blok, pak přejí silnici. (pokud je na výstup Anděl uzavřen, musel bys výstupem „Na Knížecí“ a pak to budeš mít o pár metrů dál – ale myslím že už je otevřen)