Neguš

Který výrobce má nejlepší kysané zelí na trhu (obsah vit. C, probiotika, omezeně používaná sladidla ap.)?

ale také chuť! A je pravda,že je to superpotravina,kte­rá má na lidi obrovský pozit.vliv?

Nejlepší odpověď
Drap

Manželka. Letošní už je hotové a je výborné po všech stránkách. Nemá to zkrátka chybu jako i léta minulá. Je ho plný hrnec, takže vydrží do jara,

Další odpovědi
Kepler

Pro mně je to, alespoň chuťově, jednoznačně Otické kyselé zelí. Tzv. superpotraviny jsou uměle vytvořený mýtus, snad aby se mohly zvýšit ceny.

Brblal

My kupujeme zelí a saláty z Tuchlovic, prodejnu mají u křižovatky slovanka, dál doleva je obec Lány a doprava Stochov, je to v západní části okresu Kladno, vždy když jedeme na chatu (Křivoklátsko – okr. Rakovník) jedeme okolo a zelí si koupíme, pak ho na chatě sníme.

Na etiketě píší, co obsahuje, na další se můžeme zeptat (oni tam ty zelné saláty vyrábějí a tak jistě vědí, zda tam není např. sladidlo a pod).

Zdroj: http://krouharna-zeli.cz/

Edison

Který výrobce má nejlepší… nelze odpovědět. Přiliš mnoho parametrů ke srovnání včetně chuti… a to je navíc parametr subjektivní – každému chutná něco jiného. Jinak pozor na obsah nejrůznějších látek, vit. C je sice fajn věc, ale snadno dojde k předávkování.

cochee

Edison: céčkem rozhodně k předávkování nedojde, veškeré nadbytečné vitamíno C se vyloučí močí, akorát jednorázově vysoké požité množství pravděpodobně u jedince vyvolá průjem. K tomu kysanému zelí: neřeším vůbec výrobce, protože jakékoliv kysané zelí z obchodu je proti doma založenému asi jako dětská trojkolka k Volvu.

annas

Mohla jste nahlédnout do archivu a dověděla jste se mnohem víc.

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=kysan%C3%A9%20­zel%C3%AD%20
--

Nevím, kde bydlíte, ale mnohem chutnější než otické zelí je zelí z Bystročic na Olomoucku. Prodává se na váhu, takže máte je stál čerstvé,

Toto zelí na výstavě Zahrada Čech v Litoměřících již několikrát zvítězilo v
celostátní soutěži. Zelí z Hané.

¨

annas

Jenže io zelí má svá negativa. Ve větším množství a pravidelné konzumaci ovlivňuje činnost štítné žlázy.

Jako vždy platí – všeho s mírou.