Kepler

Který model škodovky byste si koupili, kdybyste neměli jinou volbu?

Nejlepší odpověď
zjentek

SUV - Kodiaq, nebo Karoq

Gdyby nebylo zbytí, tak Codiaq Style, Plus Safety Confort, 7-místné provedení s pohonem čtyř + mobility Plus.

Další odpovědi
dubraro

Fabia

Po 11 letech a 390 tis. km zkušenosti by to byla zase Fabia.

led

Octavia

Octávia stejšn z 50-tych rokov (kto nevie, čo to bolo, nech si pozrie seriál Sanitka, alebo mjr.Zemana) tank, ktorý nepoznal hranice počasia, prekážky a papal až jedna radosť.

michalds

Octavia

Tw!st

Superb

Superb sportline sedan. Musím uznat, že tenhle model se škodovce povedl.

dudu

Fabia

HrochAda

Octavia

Octavia RS, nebo Superb

Jan Kunčar

Fabia

Kepler

led: to nebyly octavie, ale Š 1201. Octávie přišly až po vozech Spartak v 60. letech, jako historicky osmý model značky (proto Octavia).