Nechápavé

Který kraj je na tom lépe a proč Plzeňský – Liberecký?

Doplňuji:
Není to DÚ ze školy jsem 10 let pryč…Jen se o to zajímám..

Nejlepší odpověď
anonym

Plzeňský – protože v Plzni vaří lepší piva…
___
Jestliže chceš opisovat DÚ, najdi si jiné stránky.
Pokud chceš s DÚ poradit, napiš sem své ´řešení´ a nech si ho schválit nebo rozporovat.
;-P

Další odpovědi
www

Má prostoto.. deset let po škole a ptáš se jako školák ZŠ 🙂
Použij Google, nejdříve jeden kraj, pak druhý a sám porovnej! To srovnání je totiž v mnohem příliš individuální či specifické!

Emefej

To je ale nesmyslná otázka, když neznáme hodnotící kritéria. Např. v počtu hraničních přechodů s Polskem nebo v počtu lyžařských skokanských můstků je na tom podstatně lépe Liberecký kraj.

jáára

Liberecký, je to o lidech a vůbec se mi tam dobře žilo