annas

Muž přebere druhému muži holku a muž kterému byla přebrána holka se opije a naseká ho mačetou

Už jsem vám psala minule, abyste do ankety Jiná odpověď. Zrejmě odpovědi nečtete.

Nechápu, proč vás zajímají názory na míru zla. K čemu vám to pomůže?

Každé násilí je špatně, záleží na následcích. Nejhorší je, když násilník ubližuje za sebemenší příčinu. Rozum nad tím zůstává stát.

Bohužel v současné společnosti vítězí zlo, tedy závist, nenávist,. agresivita, urážky, lži, bohužel slušnosti ubývá. Zlo je jako infekce, jenže bohužel mnozí infekce podlehnou a šíří je dál.

Zlo fyzické ubližuje nejen na těle, ale především na duši.

"Vše, co je pro vítězství zla nezbytné, je to, že dobří lidé nic neudělají.“ — Edmund Burke

Zdroj: https://citaty­.net/citaty/1972232-edmund-burke-vse-co-je-pro-vitezstvi-zla-nezbytne-je-to-ze-d/

Další odpovědi
Arne1

Nebo muž který mlátí svou ženu

„Ten chlap je zločinec ! On může – ale nechce !“

paul1

Nebo muž který mlátí svou ženu

Lgee

Nebo muž který mlátí svou ženu

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.