Který film s hercem Rudolfem Hrušínským (starším) máte nejraději?

Nejlepší odpověď
annas

Jiný film (který?)

Je jich víc, některé jste zmínil

  1. Spalovač mrtvol
  2. Rozmarné léto
  3. Dobrý voják Šejk
  4. Smrt krásných srnců, Zlatí úhoři
  5. Dým bramborové natě

a další

Další odpovědi
Emefej

Jiný film (který?)

Těch mých oblíbených je strašně moc, jenom namátkou – Postřižiny, Smrt krásných srnců, Adéla, Tajemství hradu v Karpatech, Dařbuján, Hostinec u kamenného stolu, všechny kde hrál majora Kalaše a celá řada dalších…

Pepa25

Slavnosti sněženek

Kelt

Jiný film (který?)

Mnoho filmů by bez Rudolfa Hrušínského nebyly tím, čím jsou dnes. V každé roli byl skvělý a jedinečný. V pohádce Tři veteráni, jako major Kalaš v detektivkách, atd. Režiséři věděli, koho vybrat, aby byl film prvotřídní.

Hufnágl

Jiný film (který?)

Protože to je můj jeden z oblíbených herců, tak jsem se rád díval na všechny, takže nemám žádný vyhraněný.

Justin1

Jiný film (který?)

Kulový blesk
Vesničko má středisková
Obecná škola

kodl67

Jiný film (který?)

Chybí možnost všechny.Takže já mám rád všechny jeho filmy.

elkon

Jiný film (který?)

Je jich více.

Kepler

Jiný film (který?)

Pozor vizita!

Hufnágl

Kepler
Salmonelóza hovnóza, že?