Neonka

Který časopis má podrobný a nejpřehledněji uspořádaný přehled televizních programů ?

Nejlepší odpověď
dědapetr

  • TV max – čtrnáctideník, sleduje nové trendy, zajímavosti ze zákulisí i natáčení
  • TV star – čtrnáctideník určený především mladší cílové skupině, 76 TV stanic, kompletní program českých digitálních stanic
  • TV Duel & film – čtrnáctideník, typy a výběry nejlepších filmů, seriálů, postřehy ze zákulisí
  • Týdeník Televize – týdeník pro náročnější televizní diváky, součástí rozhovor se známou osobností i zábavná stránka pro děti
  • TV mini – čtrnáctideník, 44 nejsledova­nějších stanic, zaměřený na cílovou skupinu 18 – 40 let
  • TV magazín – 44 televizních stanic, rozhovory, reportáže, životní příběhy umělců
  • TV revue – týdeník, rozhovory se známými osobnostmi, typy na nejlepší filmy
  • TV pohoda – rodinný časopis, seriózní informace, fakta
  • TV plus – pro všechny co mají rádi práci s květinami, na zahradě, v garáži nebo v kuchyni

Tištěný program je důležité si vybírat především podle jeho obsahu, časové frekvence vydávání a samozřejmě podle Vašeho vkusu. Rozhodnout se pak můžete pro klasické kupování na stáncích nebo, pro pohodlnější a praktičtější, předplatné.

Další odpovědi
SajmonModer

Nejlepší je TV Star a TV Revue. Velká nabídka programů a hezky uspořádaných!

dudu

Namísto placených a době poplatných časopisů Vám nabízím využít tyto stránky:
http://magazin­.ceskenoviny.cz/tvpro­gram/index.php
Zde lze podle data nahlédnout do programu vybraných stanic, ale též podle názvu programu v pohodě vyhledat datum, čas a stanice jeho vysílání.

Drahuška999

Já už docela dost dlouho nečtu tištěné noviny, protože si myslím, že to nemá už moc smysl a že je to také docela dost nudné… Co je ale hodně fajn je to, že jsem narazila nedávno na tuto stránku zde – https://www.a­tlaso.cz/zaba­va/ , díky které mám docela dost veliké množství různých článků různého druhu a to je pro mne daleko zajímavější, než nějaké tištěné magazíny :)