uccello

Který server je nejlepší na kulturní a zábavné akce vč. vesnických?

Potřeboval bych nějaký web s mapou akcí (hlavně pro děti), kde by byly nejen městské větší akce, ale i malé vesnické. Např. na Karlštějně se bude konat nějaký jarmark, který bude na všech serverech, ale po týdnu se dozvím, že 2km od nás byl sraz traktorů a historických aut, který nikde nebyl předem avizován. Děkuji

Nejlepší odpověď
dubraro

Nevím jestli je nejlepší, používám https://www.ku­dyznudy.cz/
Obecně problém takových severů je, že mohou zveřejnit jen takové akce, o kterých je pořadatelé informují.