terry

Co to je za vtip, který slýchám v různých USA filmech? Ťuk ťuk, kdo tam? …

Díky.

Nejlepší odpověď
hanulka11

něco je zde

http://www.go­ogle.cz/search?q=vtip+%C­5%A4uk+%C5%A5uk%2C+kdo+t­am%3F&rlz=1I7AD­RA_cs&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&re­dir_esc=&ei=24TzTp35J4­j74QS0xryNCA

.....jsem tvoje smrt , …jdi po prd..e, ááá píši si rakovina konečníku.

Další odpovědi
hawranek

Jsou to vtipy snad tak staré jako Amerika sama. Proto jsou většinou ve filmech „produkovány"star­šími lidmi, mladší generace je obvykle považuje za trapné. Pro nás pro Čechy bývá tento druh vtipů tak moc zábavný, protože některé nejdou doslova přeložit…A tak, jako byly pro minulou generaci zábavné "knock knock“ vtipy, tato generace má Yo dawg

SeptikB

Tyto vtipy jsou založeny na jistém druhu slovního humoru, kdy se srovnávají stejně znějící slova, popřípadě fráze, která se nečekaně vytvoří při druhé odpovědi. Příklad:

  • Knock knock.
  • Who is there?
  • Marry.
  • Marry who ?
  • Marry Christmas !

Je to celé postaveno na znalosti angličtiny (srovnání jména Marry a fráze „Veselé Vánoce“). Nejblíže do češtiny k tomu mají překlady v seriálu Simpsonovi, kde je použit Lízin a Bártův „telefonní humor“, když volají např. k Vočkovi:

  • Je tam nějaký Vilí ?
  • Jakej Vilí ?
  • Zanej.
  • Je tady nějakej Vilí Zanej [vylízanej] ?