Beer4Real

Kterej člověk zachránil nejvíce lidí?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Tento pán jich zachránil docela dost:-)
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Nicho­las_Winton

Další odpovědi
mojitek

Přikláním se k zzzzz -dle mě Sir Nicholas Winton,jelikož jednal zcela na vlastní pěst,navíc s obrovským rizikem a nic dalšího od toho nečekal.V případě Mojžíšově to bylo ze zcela jiných důvodů..

anonym

´Mojžíš´…
V podstatě celá dnešní populace euroasie (a valná většina populace obou ´amerik´ a Austrálie) – mu vděčí za ´život´…
😁

STUDENTKAEVA

Pro každýho je to někdo jiný.Já souhlasím se zzzzz-Nicholas Winton jsem rádá,že je tu stále mezi námi.

martin21000

To se nedovíme, většinou se píše jen o těch „špatných“ věcech, než o těch dobrých. 🙂

zjentek

a může to být i někdo, kdo je zachránil tím, že je pozabíjel? :o