zjentek

Kterej člověk pozabíjel nejvíce lidí?

Doplňuji:
ne, ano, vlastníma rukama

Nejlepší odpověď
bolak

Možná by to mohl bejt tenhle:

"Albert Fish (†65) – Dědeček se spoustou úchylek
Kdo to je: Této zrůdě už byla věnována spousta stránek. Táhlo mu na 66 let, když ho uškvařili na elektrickém křesle. Nikdo se už nedozví, kolik dětí a mladých lidí sprovodil ze světa na první pohled neškodný dědeček. Policisté, kteří ho ve 30. letech vyslýchali, soudí, že může jít až o 400 osob. Psychiatři konstatovali, že starší pán, který vychoval šest dětí, je psychopat a deviant. Prokázali mu celou řadu sexuálních úchylek, namátkou sadismus, masochismus, homosexuální pedofilii, kanibalismus apod. Dětské oběti bičoval, chlapce kastroval, vpichoval do nich i do sebe rybářské háčky, jedl fekálie. A bylo toho mnohem více! Nechvalně se proslavil vraždou malé holčičky Grace Buddové. Unesl ji, připravil si pilu, sekáček na maso a řeznický nůž. Dívenku zabil, tělo rozřezal a snědl. Policisté vraha hledali marně. Po šesti letech přišel mamince Grace dopis (viz. níže), v němž bylo vylíčeno, co všechno vrah s malou dívkou udělal. Policisté pak na základě tohoto dopisu zadrželi právě Alberta Fishe. Přiznal se, a pak i k dalším hrůzným mordům! A Amerika se po detailním líčení všech Fishových nechutností mohla začít děsit, čeho všeho jsou lidé schopni…

Milá paní Buddová!
V roce 1894 jeden kamarád sloužil jako námořník na lodi Tacoma. Loď vyplula ze San Francisca do Hongkongu. V té době panoval v Číně hladomor. Jakýkoliv druh masa se prodával mezi jedním až třemi dolary za libru. Ti nejchudší trpěli tolik, že prodávali řezníkům děti mladší dvanácti let, aby je naporcovali a prodali dál. Podle vašeho výběru vám uřízli kus z nahého těla chlapce nebo dívky. Zadek, který je nejlibovější částí, se prodával jako zadní hovězí a byl nejdražší. John zůstal v Hongkongu tak dlouho, že v sobě objevil chuť na lidské maso. Když se vrátil do New Yorku, unesl sedmiletého a jedenáctiletého kluka. Mnohokrát, ve dne v noci, je bil přes zadek, aby jejich maso změklo. Nejdřív zabil toho staršího, protože jeho zadek byl masitější. Každou část jeho těla, s výjimkou hlavy, kostí a vnitřností, uvařil a snědl. Zadek byl opečen v troubě a rozsekán do omáčky. Menší chlapec prošel tím samým. John mi o delikatesách z lidského masa vyprávěl tak často, že jsem se rozhodl ho ochutnat. V neděli 3. července 1928 jsem přišel k vám. Přinesl jsem sýr a jahody. Obědvali jsme. Grace mi seděla na klíně. Rozhodl jsem se ji sníst. Odvedl jsem ji do opuštěného domu ve Westchesteru. Svlékl jsem se, abych se neumazal od krve. Pak jsem zavolal Grace ze zahrady. Když uviděla, že jsem nahý, rozplakala se a chtěla utéct. Chytil jsem ji. Hrozila, že všechno řekne mamince. Svlékl jsem ji. Bránila se, kousala a škrábala. Uškrtil jsem ji, rozřezal na kousky a maso si odnesl domů, kde jsem ho uvařil a snědl. Ani vám nemůžu vypovědět, jak byl její zadeček upečený v troubě libový a delikátní. Trvalo mi devět dní, než jsem ji celou snědl. Neznásilnil jsem ji, ačkoliv bych býval měl příležitost, kdybych si to přál. Zemřela jako panna."

A nebo pak ještě tenhle > http://en.wiki­pedia.org/wiki/Pe­dro_L%C3%B3pez_(se­rial_killer)

Největší problém bude asi v tom, že se těžko někdo dopočítá přesného počtu obětí, a málo kterej vrah si o tomhle vede záznamy, když by ho to mohlo usvědčit a riskoval by tím že přijde o své kratochvíle. Každopádně i kdyby ses dopátral přesných hodnot, tak ty největší kumštýře tam podle mě stejně nenajdeš, to jsou ti o kterých se zatím vůbec neví, že by mohli existovat.

Další odpovědi
anonym

Stalin
Doplňuji:
lidi za jeho činy umírají dodnes

anonym

Myslíš najednou, v průběhu ´teroru´, v období vlády ideologie…
Nebo ´vlastníma rukama´???
😉
Doplňuji:
´Vlastníma rukama´- bude to některý z členů likvidačních ´komand´, pravděpodobně ve službách některého z ´komunistických režimů´ (ani němečtí nacisté*) neměli takovou ´spotřebu´ nepřátel režimu) – ale, pokud vím, není to tak přesně zdokumentováno (na konkrétní osobu).
Takže bych řekl – Arnold?, zřejmě mu bude ´šlapat na paty´ Sylvestr…
😉
Prokazatelní (odsouzení) masoví vrazi jsou jen ´hubkaři´…
___
*) v tomto kontextu by jim (těm „německým“) mohli konkurovat někteří křesťanští – ale měli ´smůlu´, neměli dostatek obětí soustředěných na dostatečně malém prostoru…

T3NY

Podle mě Stalin a jeho gulagy, NKVD a válka.

marci1

Howard Holmes, je právem považován za sériového vraha, který usmrtil nejvíce obětí v historii moderní kriminalistiky. Přestože před soudem přiznal „pouhých“ 27 vražd, zahynulo jeho rukou více než 200 nevinných mužů, žen a dokonce i malých dětí. ☹
http://www.ma­gazin2000.cz/in­dex.php?option=com_con­tent&view=arti­cle&id=666:vrah&ca­tid=63:islo-92013&Itemid=17

Nazdar Bazar

Mao Ce Tung v období Velkého skoku způsobil hladomor předpokládaný počet obětí 60 000 000.

Human

Pilot, ktorý zhodil bombu na Nagasaki? :D

neznaboh

fenka Chucka Norrise.

anonym

Human – nějaká ´atomovka´ je v kontextu dějin ´drobností´…
😉