Avatar uživatele
Rokio

Kterého z těchto politiků považujete na nejmenší zlo?

Zajímavá 0 před 437 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

jiný názor

Co my víme? Jenom to, co si media přejí, abychom věděli. Donalda Trumpa volilo 74 milionů voličů. Zeptej se jich, jestli se cítili bezpečněji, když Trump drasticky omezil ilegální migraci, a posílil hlídky na jižní hranici.Tím dal šanci nízkopříjmovým Američanům najít práci. Obvykle černochům a Jihoameričanům. Dařilo se jim, dokud Joe Biden zase nezrušil hlídání jižní hranice, a otevřel dveře ilegálům. Ilegální levná pracovní síla zase poslala černochy a Jihoameričany, a všechny nízkopříjmové Američany zpátky do chudoby. Velký Byznys miluje levnou pracovní sílu, a kašle na své americké spoluobčany: vlastně je nenávidí. Což je v globalismu všude stejné.

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

jiný názor

Nejmenší nevím ale největší zlo je Fiala- jaktěživ jsem neviděl většího pokrytce a slabocha v politice, vždyť se na ně podívej- i ten Mareček Bendů bude vedle Fialy vypadat jako běžný chlap.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Kim Čong Un

S ohledem na mizivé možnosti ohledně „dosahu až ke mně“ (tedy že jeho činnost nějak významněji ovlivní můj život) je to jednoznačně Kim.
Nicméně…
Tohle je odpověď z MÉHO úhlu pohledu, obyvatel Severní Koreje to může vidět ÚPLNĚ JINAK, chápeš?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lgee

Kim Čong Un

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

jiný názor

Zeptej se čertice Jílkové

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Kim Čong Un

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek