Avatar uživatele
Rokio

Koho jste volili, případně koho budete volit?

Volby jsou v plném proudu. Je spousta volebních stran, které můžou občané volit. Kmání jsou například komunisté, SPD, ANO, KDU-ČSL a další strany.

Jaké straně jste dali svůj hlas? Pokud jste ještě nevolili, tak koho budete volit?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? sesednizkola před 2378 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Volby jsou tajné. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
sesednizkola

Nechápu, proč tady píšete, jak jsou volby tajné a že mu po tom nic není. To platí v normálním životě, tady jsme snad na v podstatě anonymní internetové diskuzi a rozhodně se může v klidu slušně zeptat. Otázka není nevhodná, na rozdíl od toho kdyby se vás ptal normálně.

Já jsem se dlouho rozhodoval mezi ODS a TOP09. Nakonec jsem tam hodil ty modré ptáky. Jsem pro proevropský přístup, mám rád svobodu, sám podnikám, jsem pro spravedlnost všem.

Levičácké kastování na (jejich slovy) rukama pracující a z ruky do huby žijící poctivou dělnickou třídou vs. horních deset tisíc, celý den nic nedělající hrozné podnikatele beroucí statisíce, úředníky atd.

Všichni jsme si rovní. Pokud někdo vydělává 10 000 nebo 100 000 Kč měsíčně, neměl by být za to trestán a ani zvýhodňován.

Vadí mi ty strany nabízející konečně změnu k lepšímu. Jak všem zakroutí krkem. Věci veřejné, ANO, Okamura a podobní. Volí je ti, co celé 4 roky o politiku nezajímají se, vidí jen to špatné. Zákaz Islámu, zatočit s přistěhovalci, zatnout tipec těm zlodějským podnikatelům.

Všichni přeci chtějí svobodu a demokracii, ale volí strany které jen svobodu stále zužují a ještě jim tleskají. Většina lidí byla nejdále 100km od baráku a vůbec si neuvědomují, jak fungující právní stát máme a jak dobře si tu žijeme, na rozdíl od většiny zbytku světa.

Pak jdou volit Babiše nebo Okamuru ať to tady konečně změní k lepšímu. Když přece v Německu berou tolik a tolik + tady máslo stojí 60 Kč. A co ty nájmy! Jak hrozný stát máme.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

„Jaké straně jste dali svůj hlas?“ Té nejlepší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Otázka „koho kdo volí“ je pro mne tabu.
Považuji za soukromou věc, kdo koho volí, stejně tak
důvody, z nichž se pro tu kterou možnost rozhodl.
Proto bych nikdy takovou otázku nepoložila.

Ovšem je to jen můj názor, ostatní to mohou vidět jinak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Po tom tobě ani nikomu jinému nic neni, ale přesto ti odpovím. Pečlivě jsem zvážil všechny možnosti a vybral jsem , podle mne, to nejmenší zlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anikitos

Demokracie neexistuje a nikdy nebude, je to nahouby systém a všechny strany a politikové v ní jsou k smíchu.........

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gestas

ODS.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Vyloučil jsem trestně stíhané a ty, kteří už u moci byli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

KSČM ne, ANO ne, protože nesnáším Babiše.
KDU-ČSL taky ne.
Svůj hlas jsem dala SPD.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Promiň, ale do toho ti nic není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Měl jsem v úmyslu mini stranu, ovšem došel jsem k názoru, že nezíská 5%, tudíž dostal hlas menší žvanil, který možná projde

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
quentos

Hlada: … no to by mě teda zajímalo, kdo ti zbyl… :{D>

před 2378 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Hlada k volbám nešel- logicky.

před 2377 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… já, ale já bohužel nekandiduju …

před 2378 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… už aby bylo po volbách, tyto otázky ohledně voleb už mně trochu séřou … sem zvědavej, kdo další se zeptá, i když u Rokia trochu změna ze stereotipu …

před 2378 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… kurňa, už jsem z něj na měkko: stereotypu …

před 2378 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
sesednizkola

stereotypu ty tipu

před 2378 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… dyť už mám hlavu samej popel …

před 2378 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek