Rokio

Které znáte smrtelné hříchy kromě sebevraždy? Za které hrozí odloučení od Boha po smrti člověka?

Otázka je určena pro křesťany a znalce tohoto náboženství.

Nejlepší odpověď
zbyndo

Pozri film s názvom „Sedem“, hrá tam Brat Pitt,v Tom názve sú smrteľné hriechy,len tam ich je 7

Další odpovědi
Vojta24

Matouš 7,26: „Bude podoben bláznu, ten, jež bližního svého nepřestane otravovat nekonečným přílivem čím dál tím hloupějších dotazů.“

… soudím, že by to měl být i smrtelný hřích, pokud to tak není hlasuji o schválení dodatku.

Roman71

Ježíš Kristus řekl: „Hřích a rouhání všeho druhu bude lidem odpuštěno, ale rouhání proti duchu nebude odpuštěno.“ (Matouš 12:31)

Zdroj: https://wol.jw­.org/cs/wol/b/r­29/lp-b/nwt/40/12#s­tudy=discover&v=40:12:­31