vivatis2-

Které s těch přírodních míst se vám nejvíce líbí?

Nejlepší odpověď
anonym

moře/rybník/potok

Trochu se lepšíš, už jen 1 hrubka, jenže v tučném nadpisu to stejně praští do očí.
(Malá pomůcka, zkus si v duchu říci "dva ZE čtyř!)

Další odpovědi
dědapetr

les

a veškerá příroda.

anonym

moře/rybník/potok

To moře..(jeskyně)

Natee

les

Na houbách, borůvkách a malinách..

Deli

moře/rybník/potok

Miluju vodu, tedy moře, jezera, přehrady, rybníky, řeky i potok, vedle kterého bydlíme…
Na druhé místo bych dala les a hned za něj louky…

Poušť, sníh, hory, skály a jeskyně mě spíš děsí a odrazují.

samicek333

ve sněhu

když je cokoliv z těchto odpovědí pod sněhem, tak se mi to líbí

filva

les

E.n

les

anonym

Dr. Axl , pochybuji , ze se tady dockate odpovedi. Tady bude " NEKDO " delat mrtveho brouka. Jako ze nic , ze nic necetl …
ja sama se take ubranim , ale zaroven chapu , ze nekdo neni tak silny , tak bojuji i za nej. ( za ni ). Mame tady oba svoji velkou oblibenkyni a za tu se spolu porveme – ju ? 🙂
P.S. Zaroven se me ale u nekterych z vas – i u vas nelibi , ze uplne nekdy zbytecne opravujete prav.chyby. Tady nejsme u maturity z ceskeho jazyka. Napisu vam to tak , ze ja sama mam " jen " zakladni vzdelani a mozna i proto u me hraje vice " lidskost " , nez titul , za kterym se nekdy skryva zlo.
Ja proste neopovrhuji nikym a nicim. V nemocnici oslovuji .. PANE doktore a na chodbe se pak omluvim PANI uklizecce , ze se ji tam motam. Nedelam rozdily.
A tak bych si prala , abyto fungovalo i zde … a ne jen porad nekoho upozornovat a opravovat. Prominte i za mini kritiku a verejnou. Nebojim se odpovedi , dovoluji i s rypnutim. -iv-

anonym

Á, zdravím snoubenko a jsem rád, žes jednou ukázala i svou lidskou tvář.
Dávám ti za pravdu, že jsem dočkal leda tvé reakce, kdežto zbabělý agresor zalezl do ulity.
Ale 2 poznámky, cit pro jazyk není dán vzděláním, většina základů se stejně učí už v ZŠ a neúcta k mateřštině je i nedostatek slušnosti a kulturnosti.
Ano, občasná hrubka se povede každému z nás, ale jestliže někdo ani jednu otázku nedokáže sesmolit trochu na úrovni a navíc zaneřáďuje zdejší mikroklima nesmyslným a blboučkým slovním průjmem, tak se někdy prostě nedá nereagovat.
Není to projev opovrhování, ale pozitivní osvěta. ale je fakt, že gramatiku je asi lepší ignorovat, protože stejně na to každej kašle a píše si po svém (s přízemní primitivitou).

anonym

Dobre ranko ,
ono se tady musi ignorovat vice veci . Protoze jinak by pod vice jak polovinou odpovedmi byly diskuze " s vecnym napominanim "…
Me tady take nekdo , neco vadi , ale resim to tim , ze si nevsimam.
Jako vy muzete lezt nekomu na nervy s tim , ze poucivate casto cizi slova ( kterym ja osobne vubec , ale vubec nerozumim ) , tak ja muzu lezt na nervy nekomu tim mym " radoby vtipnym humorem " , sbiranim palecku … , ale mozna ani nelezu . To opravdu nevim.
Nikdo me ale nenapomina a ruzky vystrcim , az kdyz me napomenou ! 🙂 -iv-

anonym

OK, budu se krotit, ale většina cizích slov jsou odborné výrazy, které prostě namají česká synonyma (slovo téhož významu, ale jiného znění). Zrovna tady opis vydá na 6 slov a přitom je to zaběhlé a užívané.
Ještě bych mohl vždycky do závorky uvést „výklad pro iv“.
Na tebe žárlí hlavně respondentky (už mi přišlo pár privátních výhrad na mail), ale máš výhodu, že svou hranou naivitou odzbrojuješ, tak to lidi vzdají a přejdou to.

anonym

:-O To je takove to zenske kwa kwa .. , s tim ja problemy nemam. To maji jen ony . 🙂
Me to ale dela dobre. ! 🙂 A to jeste , kdyby me videly ! Ze me neni 90 a ani 90 kg nevazim , ty by se po… kakaly. 🙂

  • iv-

anonym

Však já jim taky odpovídám, že když na tebe nemají, ať se raději věnují vlastnímu zušlechťování jak těla, tak ducha (v oblasti potlačování pokleslých sklonů k závisti) a pak se jim možná podaří být oblíbenější a nebudou se muset užírat.

Kerberus

Iv opět potvrdila, že má dobré srdce, že je víc tolerantní … Mně rovněž pomohla, proto si jí vážím … Je pravda, že tento mladý uživatel vkládá většinou opakující se a nic neříkající ankety a jedná dost často neuváženě… Baví se … Jako žák základní školy by měl pravopis jistým způsobem ovládat. Ale napomenutí zřejmě nepadá na úrodnou půdu. Občasná chyba se dá ještě pochopit, ale nemělo by to být pravidlem …

Rovněž tvrdím, že vzdělání nedává patent na rozum… Jen ten, kdo je namyšlený, může o sobě říct, že je víc inteligentnější, protože má vyšší vzdělání … Nesprávné tvrzení, záleží na chování, projevu, názorech, přirozentosti jedince… každé povolání je potřebné, rovněž nerozlišuji …

Dr.Axl, nemáte to se svou snoubenkou snadné, jak jste si zřejmě představoval, pozor na to… Iv je silná osobnost a jen tak se nedá…

Dívám-li se dobře, žádnou odpověď Barbakana nevídím, zmizela, zřejmě opět byla proti pravidlům, když se k jeho slovům oba vyjadřujete. Oběma díky.

anonym

Abych tě zas nepřechválil, kromě nadpisu, další chybka u jeskyně.

anonym

Diky obema a uz to tady ukoncime a sejdeme se zase jinde , u jine diskuze. 🙂
A budouciho manzela prosim , aby uz neupozornoval nasi svedkyni na blbosti , jinak si to jeste rozmyslim ! 🙂 -iv-

anonym

OK, už jsem přece učinil příslib tolerance, viz příspěvek výše.
A svědkyně si všímá sama, netřeba ji upozorňovat.

anonym

Ad barbakan, těší mne, žes tak pozorný, inu i mistr tesař se utne, nikdo není dokonalý.
Ale je podstatný rozdíl v ojedinělém překlepu v rychlé odpovědi a soustavné hrubé gramatické chyby v nadpiseh otázek.
Pokud mi najdeš jedinou chybku v mých otázkách, tak to rád přijmu.
Ale malé varování, už jsi jednou dostal přes prsty od admini za zákeřný, škodolibý a jedovatý jazyk, kdys jen pro zvrácené potěšení útočil na zranitelné a moudré respondentky. Já nejsem tak slabý a dokáži se i bránit.
(Psycholog by doplnil, chudák, asi měl krušné dětství).

anonym

Pro snazší sebereflexi si zkus občas porovnat postoje druhých v bodech u tebe a u mne.

anonym

Ad barbakan, vidím, že nereaguješ, tak jen malá poznámka. Ve tvé kraťoučké odpovědi se ti povedlo hned 2× porušit kodex, osobní útok a nesmyslný obsah nesouvisející s otázkou.

anonym

To,že jsem tě upozornil na to,že i Ty se (někdy) spleteš,je porušování kodexu? Ty to považuješ za osobní útok?
Takže jsi to byl a určitě i budeš Ty,od kterého můžu očekávat mazání mých otázek i odpovědí!
Znáš tu o potrefené huse?

anonym

Do budoucna to budu ja , ktera bude mazat .. az se to naucim.
Jakoukoliv a od kohokoliv s urazkami ( a pazoury ) smazu ja a pak to necham na adminech , jestli vrati , nebo ne.

  • iv-

anonym

Ad barbakan, mýlíš se hned 3×.
1)Kdybych tě chtěl smazat, mohl jem to udělat rovnou.
2)Pokud bych to smazal, následná diskuze by vlastně ztratila předmět.
3)Konečné veta má vždy admini, pokud by nedošlo ke kolizi s kodexem (ať už by to nahlásil kdokoli z 10 tisíc respondentů), tak by odpověď vrátil. Několikrát se to už stalo.
A raději si přečti odpovědi na tvou čerstvou dotčenou otázku s pazoury, myslím, že si zbytečně popuzuješ ostatní svou neurvalou nekritičností, ješitnou agresivitou a recidivou starých vulgarit.