Krupice

Které politické strany lidé volí, pokud zastávají názory níže uvedené?

Nechtějí, aby se jejich země přibližovala politicky k Východu, ale zároveň nechtějí přijímat ty blbosti (kvóty, gender trendy, cancel culture, new speak, progresivismus, slepé zelenou politiku…), které už jsou přítomny na Západě?

Nejlepší odpověď
Disraeli

Řekl bych NĚJAKOU konzervativní stranu. Jestli chceš řít některou reálnou stranu, tak asi žádnou.
Ty blbosti ze Západu, tu ale v první řadě půjdou přes kulturu/společnost, pak přes politiku a pak ta politika tu kulturu začne ovlviňovat ve velkém. Ty blbosti už tu totiž v jisté míře jsou, v myšelní a názorech mnohých lidí, skupin, osobností (nepolitických, většinou uměleckých – ale jde to postupně ke všem), v zahraniční ale už i naší popkultuře, médiích a na internetu, počínaje soc. sítěmi.

Další odpovědi
zjentek

Tak například ANO.

Klobouk

Balbínovo poetickou stranu

Krupice

D: No jo, ale co s tím?

Disraeli

Jiný politický systém.

Krupice

Jaký?