Midoc

Které pneumatiky jsou jedny z nejhorších z hlediska opotřebení?

Odpovědi
xiperio

Opotřebení je jedna věc a vlastnosti druhá styl ježdění třetí.
Pokud pominu styl, tak se to nedá jednoznačně určit.
Jsou levné a tvrdé, hodně vydrží, ale vlastnosti o ničem.
Je to na zkušenostech, recenzích atd.

elkon

Opotřebení záleží z části na materiálu a z větší části na způsobu jízdy. Takže každý řidič řekne něco jiného. Někdo jezdí klidně, jiný ostře. Nejdůležitější jsou jízdní vlastnosti. A to se dovíš na webech, kde se prodávají i s případnými recenzemi k jednotlivým typům. A každá pneumatika se na různých vozech chová různě. Je to „alchymie“, pokud to chceš dobře „vychytat“. Ale pro běžné ježdění to není nutné tolik řešit.

Čecho_slovák

Nejhorší? Ty z Číny.

elkon

xiperio – tvrdé jsou letní směsi, měkké jsou zimní.