Kepler

Které limonády vám chutnají?

Mně připadá, že jsou všechny přeslazené. Kofola, Coly, 7up, oranžády, citronány, hroznorády, cokokoliv, kromě kvalitnějších s příchutí trošku hořké typu Tonic. Po Ondrášovce Tonic se u nás v sámošce jen zapráší a skoro nikde jinde ji nemají.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… Kofola, ale originál, ne ty různé příchutě či slazený kdejakou chemií …

Další odpovědi
quentos

Zázvorová, jinak žádná – jak říkáš, jsou přeslazené.

Hufnágl

Bejvávaly flory, arakoly, citrokoly, toniky, vinee a můžu říct, že mi chutnaly a kofola není dnes to co bývala. Ale k otázce. Chutnají mi minerálky typu Ondrášovka a Hanácká kyselka.

elkon

Ilsano, přírodní minerálka, které se později lehce přichucuje. Já mám rád příchuť citron. Na trh dodává pivovar Chodovar. Je to jediná minerální voda na trhu, s dvojmocným železem. https://www.y­outube.com/wat­ch?v=mlindxXR63U

iceT

Limonády moc nepiju, stačí mi studená voda, ale občas si koupím neperlivou ochucenou Dobrou vodu hrušku nebo červené jablko. Vyjímečně Fantu nebo Mirindu. No a tu Dobrou vodu stejně ještě napůl ředím čistou vodou.

dubraro

Pivo.

GM

Od té doby,co nechodím do práce, minerálky a limonády piju jen vyjímečně. Ale Richardova limonáda, nejlépe levandulová, to je mňamka. Škoda, že je tak drahá.

Malvína

Já limonády téměř vůbec nekupuji. To raději džus. Tonic mám také ráda, i ten zázvorový nebo rose. Oba vynikající s ginem. Coca Colu si dám tak jednou za rok, nějak necítím tu její chuť, jen cukr. Kofolu občas a pravdou je, že jejich vánoční edice můžu. Vždy mi chutnaly, hlavně skořicová.
Dělám si svoje domácí limonády a koktejly se sirupy Monin.

aliendrone

Mno, z těch bez cukru: Kofola modrá, Pepsi Zero (ta černo-černá), „energeťák“ Crazy Wolf (šedý), minerálky Poděsračka Prolinie lesní směs, brusinka, bezinka.

Ty s cukrem: Vinea (červená), Tonic River (může být i Kinley, určitě NE Schweppes či Toma), Tonic gigner River, minerálka Ondrášovka „višeň+zlatý čaj“ a dnes již neprodávaníá Mattonka"okurka". Raději ale rovnou džusy, nejlépe od Raucha – ananas, mandarinka, višeň, rajče (když už cukr, tak ať se mlaská). ;) :D :D

Rokio

Kofola a Sprite.